Neden Öz Egemen Turizm’i seçmeliyim?

Neden Öz Egemen Turizm’i seçmeliyim?

Kategori: Hizmetlerimiz | 0

Neden Öz Egemen Turizmi Seçmeliyim?Öz egemen turizmin İstanbul’dan Sakarya Üniversitesine oluşturduğumuz servis ağı sayesinde öğrencilerimiz hiçbir sorun yaşamadan ailesinden ayrılma endişesi yaşamadan sorunsuz okullarına ulaştırmaktayız. Modern araç filomuzla deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla Sakarya üniversitesi öğrencileri ve iş dünyasının önde gelen temsilcileri tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Trafiğin en yoğun olduğu mega kent İstanbul’da firmamız personel ve öğrencilerini huzur içinde işlerine, evlerine, okullarına ve sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Biz her zaman hizmet verdiğimiz kurum ve örgenciler her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık. Ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektörde lider konumumuzu korumak amacındayız.

Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşteri ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

sakarya-üniversitesi-servisi2

 

erken_kayit1

İstanbul´da yaşayan öğrencilerimiz ailenizin yanından ayrılmak zorunda kalmadan, yurt ve barınma problemi olmadan okula geç kaldım endişesi yaşamadan, Sakarya Üniversitesinde okuyabilirler.

Öz Egemen Turizm servis ağı sayesinde İstanbul içinde bir okulda okuyor gibi sabah bulunduğunuz semtten servisimize binip derslere geç kalmadan zamanında Sakarya Üniversitesine götürüyoruz. Derslerin bitiminden sonra okuldan alınıp evinize en yakın durakta bırakıyoruz.Mesafe sizin için dert olamasın, servisimiz sayesinde Sakarya Üniversitesini de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

  • Okula giderken İstanbul´dan (Anadolu ve Avrupa Yakasından) en az 2 farklı saatte servis imkanı
  • Okuldan İstanbul´a 3 farklı saatte servis imkanı
  • Okuldan öğrencilerimizin servis ile ilgili sorununda yardımcı olacak servis müdürü
  • Çalışan sürücülerin hepsinde kara yollarının öngördüğü psikolojik test sonucunda alınmış Psikoteknik Sertifikaları mevcuttur.
  • Sakarya Üniversitesine her gün öğrencilerimiz sabah evden alınacak akşamları daha kısa sürede evlerine ulaşmaları için evlerine en yakın durakta bırakılacaktır.
  • İkinci öğretim öğrencileri ise ana güzergahlardan alınacak akşamları ise evlerine bırakılacaktır.
  • İstanbul için tüm bölgelere servislerimiz mevcuttur.

musteri_memnuniyeti

Birinci Öğretim

İstanbul Kalkış

08:00

Üniversite Kalkış

15:30 (Dönüş)

17:00 (Ana Dönüş)

Ring

İstanbul Kalkış

12:00

Üniversite Kalkış

13:00

İkinci Öğretim

İstanbul Kalkış

16:30

Üniversite Kalkış

20:30

22:30

24:00 (Son Dönüş)

Güvenli Yolculuk İçin
Araçlarımızın tamamı 0-5 yaş aralığında olup 6085 sayılı karayolları ve trafik yasası hükümlerine uygun olarak servislerini yapmaktadır. Araç sürücülerimizin ağır vasıta (E) ehliyeti, SRC 1 – SRC 2 ve psikoteknik yeterlilik belgelerine sahip profesyonel kişilerden oluşan ve tek tip sürücü kıyafetli olarak hizmet vermektedir. Tüm araçlarımız med-line güvencesinde olup, tamamı koltuk sigortalı, çalışma izinleri alınmış, her türlü fenni muayeneleri yapılmış, fren, sinyal, kalorifer ve klima tertibatı çalışır vaziyette hizmet vermektedir.

İndirim ve Fırsatları Kaçırmayın !!!
Avrupa yakasına erken kayıtta % 20 indirim.,
Anadolu yakasına % 20 indirim.
Firmamızı tanımanız için 15 gün deneme süresi mevcuttur.